درباره دنا تجارت امیر

نگاهی به فعالیت ها و حوزه های تخصصی دنا تجارت

درباره دنا تجارت امیر

نگاهی به فعالیت ها و حوزه های تخصصی دنا تجارت

درباره ما

هلدینگ سرمایه گذاری امیر که بیش از یک دهه فعالیت در حوزه های مختلف داشته است به دلیل گستردگی فعالیت و بهره برداری از تجارب بصورت حرفه ای در قالب اشخاص حقوقی تصمیم به تاسیس و هدایت هریک از فعالیت های اقتصادی خود در قالب یک شخصیت حقوقی مستقل گرفته و در این راستا برای فعالیت در حوزه تجارتی شرکتی به نام « دنا تجارت امیر» را تاسیس کرد تا تمام فعالیت های تجاری خود را در قالب این شرکت سامان دهد. مدیران مجموعه دنا تجارت از تجارت موثری قبل از تخصصی سازی فعالیت این هلدینگ در حوزه های مختلف و به طور موثر صنعت فولاد داشته است.

همه می دانند که صنعت فولاد، صنعتی پایدار و دارای آینده­ای روشن و فعال در چند دهه آتی خواهد بود. در این حوزه، زمینه های متعددی برای عمل وجود دارد که استفاده از این استعدادهای بالقوه، علاوه براینکه می تواند منافع اقتصادی را در پی داشته باشد، یقینا در کنار سایر برنامه های این هلدینگ، گام موثری در حوزه پیشرفت کشور تلقی خواهد شد.

موسسین و مدیران این شرکت در حوزه های مختلف و تخصصی صنعت فولاد، صنعت تجهیزات ساختمانی و به ویژه صادرات محصولات فولادی دارای تخصص و ارتباطات موثری میباشند، فلذا با اولویت بندی و کار کارشناسی، مدیران شرکت براساس نتایج ناشی از برررسی عملکرد گذشته، ورود به صنعت فولاد را بعنوان اولین گزینه انتخاب نموده اند. بنابراین این شرکت با هدف میان مدت و بلند مدت در ابتدا ضمن تجارت در حلقه­ های متعدد این صنعت، موضوع تبدیل و در نهایت هدایت محصولات زنجیره­ های بالادستی به صنایع پایین­ دستی را در دستور کار خود قرار داده است.

فعالیت شرکت

شرکت دنا تجارت امیر که حوزه بازرگانی هلدینگ امیر را در اختیار دارد در سال 1399 ثبت و با استفاده از تجارب یک دهه فعالیت مدیران این مجموعه، به ارائه کلیه فعالیت های تجاری و خدمات بازرگانی در زمینه خرید و فروش و صادرات و واردات و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای مجاز بازرگانی و گشایش اعتبارات و ال سی برای شرکت نزد بانکها، ترخیص کالا از گمرکات داخلی، اخذ و اعطای نمایندگی های معتبر خارجی و داخلی , شرکت در کلیه مناقصات، پیمانها و مزایدات دولتی و خصوصی اعم از داخلی و بین المللی ، می پردازد.

اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره

کاووس رئیسی

مدیرعامل و عضو هیات مدیره

علی رئیسی

رئیس هیات مدیره

مریم رئیسی

عضو هیات مدیره

همکاران و شرکای ما